Program, który dostosowuje się do Twojego WynajmuTwoich Najemców

iNajem zarządzaj inteligentnie - to mobilny, online system obsługi najmu na pokoje, mieszkań i lokali komercyjnych.
Automatyzacja procesów wynajmowania, zdalna umowa najmu mieszkania i rozliczanie wynajmu z Urzędem Skarbowym.

Blog

Zdalny wynajem, zdalny najem i zdalnie umowa najmu na platformie iNajem.pl

Twój ZDALNY WYNAJEM mieszkania, lokalu komercyjnego lub wynajem na pokoje bez papieru w 30 dni? Umowa wynajmu lub umowa najmu z czynszem bazowym a może czynsz efektywny będzie bardziej optymalny?

Czytaj artykuł

Wywiad z prezesem zarządu iNajem.pl w MamStartup

Artykuł - wywiad z prezesem zarządu iNajem.pl w MamStartup został opublikowany w związku z kolejnymi działaniami rozwojowymi spółki, która ma ambicje dostarczać platformę do zarządzania i rozliczania wynajmu nieruchomości na różne rynki w krajach UE i po za nimi. Weryfikacja najemców w aplikacji mobilnej jest tylko jedną z nielicznych funkcjonalności ...

Czytaj artykuł

Umowa najmu mieszkania a czynsz bazowy lub efektywny dla najemcy

Pojawienie się specjalistycznych programów online do zarządzania nieruchomościami a w szczególności mieszkaniami i lokalami komercyjnymi na wynajem spowodowało spore ułatwienia w codziennej pracy osób z tej branży. Właściciele jak również zarządcy nieruchomości mogą wybierać spośród różnych systemów do zdalnego zawierania różnych dokumentów jak umowa najmu, aneks do umowy najmu, protokół zdawczo odbiorczy mieszkania ...

Czytaj artykuł

Newsletter

Nie przegap ważnych aktualności z branży nieruchomości i systemu iNajem.pl

W czym możemy pomóc?

Żadne wynajmowanie nie jest takie samo! Każdy wynajem ma swoje indywidualne "ustawienia" począwszy od unikalnych nieruchomości po zgłoszony rodzaj rozliczania się z przychodów do Urzędu Skarbowego.

W przypadku kiedy nie będziesz chciał samemu zaimplementować iNajem.pl do swoich nieruchomości i swojego wynajmu to jest możliwość abyśmy zrobili to za Ciebie. Każda sytuacja jest inna i wymaga wiedzy i przeanalizowania Twojego przypadku.

Istnieje możliwość wykupienia konsultacji z indywidualnym wdrożeniem iNajem.pl dla Ciebie. Koszt indywidualnej konsultacji - pomocy online to 200,00 PLN brutto / 1 h.

O nas

ARTERIO Group sp. z o.o. z branży e-commerce - usługi oferowane online na żądanie (online on-demand services).

Polska firma informatyczna i doradcza, która zaprojektowała i wykonała portal i aplikację mobilną do zarządzania wynajmem mieszkań i lokali komercyjnych.

Nasz kompleksowy program automatyzuje codzienną pracę a umowa najmu, protokół zdawczo odbiorczy mieszkania czy aneks do umowy najmu jak również faktura dla najemcy, obieg dokumentów, windykacja najemców, automatyczne rozrachunki z najemcami i rozliczenie PIT z najmu stanie się proste jak nigdy wcześniej.

Masz pytania? Masz nowe pomysły? Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

ARTERIO Group sp. z o.o.
41-500 Chorzów
ul. Katowicka 154b

Żadne wynajmowanie nieruchomości nie jest takie samo. Najem okazjonalny czy najem instytucjonalny? Czynsz bazowy a może czynsz efektywny na fakturze online? Dlaczego rozliczanie wynajmu nie jest takie samo jak rozliczanie najmu? Kiedy rozliczanie najemcy i dochód z wynajmu są prawidłowe? Jak rozliczyć wynajem mieszkania PIT, VAT a księgowość online?


Przyspiesz proces wynajmu nieruchomości po przez zdalne zawieranie umów. Weryfikacja najemców a może automatyczna faktura za czynsz i media na osobne rachunki bankowe? Może automatyczne rozliczanie najemców po przez rozrachunki iNajem.pl? Jaka jest kontrola najemców w Twoim wynajmie? Jaka jest kontrola Twojego wynajmu? Przychód z wynajmu to rzeczywiście Twój przychód pasywny?